6.5.2019
Kategorie: Nezařazené

Dokonalé svatební nehty

Na svatbu chce být každá nevěsta překrásná. K tomu patří i upravené nehty – důležitý detail, který podtrhne nádherný celek! Nehty by měly působit decentně, jemně a elegantně. Vhodné jsou proto kratší nehty oválného, případně mandlového tvaru. Doporučená délka nehtů závisí na tvaru ruky a na typu nehtového lůžka nevěsty. Dlouhé nehty vypadají hezky a noblesně, ale mějte na paměti zlaté pravidlo „všeho s mírou“. Manipulace s dlouhými nehty má svá specifika a pokud na ně nejste zvyklá, můžete i s luxusními svatebními nehty vypadat neohrabaně nebo směšně.

Pro výběr ideálního tvaru nehtů vám doporučujeme přečíst si náš článek na téma 5 nejlepších tvarů nehtů

V případě, že jste si zvolili možnost aplikace gelových nehtů je nejlepší svěřit se do rukou profesionálky. Odpadne vám zbytečný stres s aplikací, drahocenný čas můžete věnovat něčemu jinému. Pokud máte své přírodní nehty pevné, tak stačí pouze aplikace gel laku či klasická manikúra. Pokud si necháváte dělat gelové nehty poprvé, tak je vhodné nechat si je udělat několik dní předem, aby jste si na ně zvykla. 

Nejčastějším druhem zdobení je francouzská manikúra či modernější babyboomer – francouzská manikúra do ztracena v kombinaci nude gelu a mléčně bílého gelu. Toto zdobení může být doplněno kamínky, razítky – kolekce Bridal od MoYou London je pro to ideální, samolepkami v něžných vzorech, malbami – cokoliv vás napadne, fantazii se meze nekladou. V případě, že budete mít šaty krémové barvy zvolte mléčnou či tělovou barvu – nehty nebudou působit oproti šatům tak výrazně a zároveň šaty „opraným“ dojmem v kontrastu s bílou.  Skvěle budou vypadat také nehty s barevnými prvky sladěnými s kyticí či „barvou svatby“. 

Nezapomeňme ale i na muže! Je vhodné k manikérce popohnat i nastávajícího, především pokud se věnuje manuální práci a na jeho rukou je to znát. Vhodná je také sada Naked Manicure pro muže, která působí  naprosto přirozeně a dokáže zamaskovat také zabarvené nehty bez toho, aby si muž připadal zženštile. 

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *