10 tipů na zdobení: Nehty k vánočnímu stromečku

Blíží se období vánočních svátků a co by to bylo za svátky bez pěkně zdobených nehtů? Vytvoření vánočního vzhledu na nehtech může být skvělým způsobem, jak vyjádřit svou radost a nadšení pro tuto magickou dobu. Přinášíme vám několik inspirativních tipů a nápadů na vánoční zdobení nehtů.

Vánoční Stromeček: Vytvořte tvar stromečku za pomoci zeleného laku na nehty či gelu a ozdobte ho dle vlastní fantazie. Hvězdu můžete dokreslit metalickým či kovovým odstínem.

Sob Rudolf: Znázorněte Rudolfa na nehtech s jeho charakteristickým rudým nosem. Použijte hnědý lak pro sobí tvář a zdobičkou nehtů pak vytvořte jemné detaily.

Vánoční Dárky: Namalujte si na nehty malé dárky nebo dárek vytvořte ze samotného nehtu tak, že na něj nakreslíte mašličku. Přidat můžete také například kamínek.

Sněhové Vločky: Sněhové vločky mohou být jemné a elegantní. Vločky namalujte pomocí malého štětce nebo zdobící kuličky. Použít můžete také samolepky se vzorem vloček či razítkovací metodu.

Vánoční Puntíky: Jednoduché a veselé! Vytvořte různobarevné puntíky na nehtech, připomínající vánoční ozdoby.

Vánoční Vzory: Inspirujte se vánočními vzory jako jsou vánoční svetry, koledníci, vánoční ozdoby nebo Santa Claus.

Candy Canes: Namalujte si pruhy jako mají cukrové hůlky za pomoci červeného a bílého laku.

Svetrový efekt: Vytvořte si tento efektivní vzor dle našeho návodu http://magazin.rajnehtu.cz/navod-na-zimni-svetrikove-nehty/

Třpytky: Luxusní vánoční nehty si vytvoříte velice snadno. Použijte třpytky či rovnou glitrové gely, gellaky a laky na nehty.

Francouzská manikúra: Francouzská manikúra se opět vrátila do módy a pokud máte rádi čistotu a jednoduchost, tak je pro vás francouzská manikúra to pravé.

Nebojte se experimentovat s kombinacemi a technikami, a hlavně si vánoční zdobení užijte! Buďte kreativní a vytvořte si vlastní unikátní vánoční styl.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *