24.11.2023
Kategorie: články, Novinky, RÁJ NEHTŮ

Zoya – nové kolekce laků na nehty!

Zoya je značka známá svými vysoce kvalitními laky na nehty, které jsou oblíbené pro své bohaté barvy a širokou škálu odstínů. Jejich laky jsou známé svou šetrností k nehtům a obsahují složky, které jsou šetrné k nehtům, jako jsou například netoxické formule a absence škodlivých chemikálií.

Zoya nabízí různé kolekce laků na nehty, které zahrnují odstíny vhodné pro všechny příležitosti, klade důraz na módní trendy a preference zákazníků. Jejich paleta barev zahrnuje klasické neutrální tóny, živé a výrazné barvy, a také laky se speciálními efekty a texturami.

Mezi nové kolekce, které najdete na našem e-shopu patří podzimní kolekce z roku 2022 Cafe Creams, která je plná zemitých a nude odstínů a krémová kolekce Classic Leathers disponující odstíny od žluté po klasickou khaki až po odstín magenty. Další je kolekce Metallic Dreams, která je jak už název vypovídá složená z 3 nových nádherných metalických barev. 

Vánoční atmosféru přivoláte s holografickými laky z kolekce Hypnotic – metalické odstíny červené, modré a zelené. Kolekce Y2K je naprostým opakem a nejdete v ní ledové jelly odstíny plné třpytek. Vybírat můžete z krásných odstínů růžové, modré a fialové.

Pokud však milujete všechny barvy bez ohledu na to jaké je roční období, tak se můžeme ohlédnout za jarní a letní kolekcí letošního roku. Naprosto úchvatná je kolekce Daydreaming plná jemného třpytu. Kolekce Beachy Brights volá po létě a obsahuje neonové zářivé krémové odstíny.

Mezi naprosté novinky patří pozimní kolekce 2023 – Enamored a Toasty. Kolekce Toasty je plná krémových teplých i studených odstínů. V kolekci Enamored najdete navíc také holografické barvy. 

       Zaujala vás některá kolekce? 

 

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *