23.7.2014
Kategorie: články

Gelové, pryskyřicové nebo přírodní nehty?

Gelové, pryskyřicové nebo přírodní nehty, aneb která varianta je nejžádanější?

Podívejte se na své nehty: V jakém jsou stavu? Zdobí vaše ruce dokonalá manikúra, nebo se vám naopak naskytl pohled na okousané nehty s oprýskaným nejméně měsíc starým lakem, který spíše pomalu doznívá, než aby vám lichotil? Pokud se přikláníte spíše k druhé variantě, je na čase s tímto nepěkným stavem něco udělat! Uvědomte si, že denně potkáte celou řadu lidí, kterým podáte ruku. Nestydíte se za stav vašich nehtů? Ačkoli si to možná neuvědomujete, protože nehty považujete za miniaturní část těla, věřte, že lidé si všímají a udělají si o vás obrázek již v během prvních 10 vteřin. Vaše ruce vy měly být vaší vizitkou, za kterou byste se rozhodně neměly stydět, ba naopak – měly byste je pyšně ukazovat okolí, aby bylo jasné, že se o sebe staráte!
nehty-gel

Pro co se rozhodnout?

Když už jsme u úpravy nehtů, nabízí se vám několik variant, mezi kterými můžete vybírat. Nejjednodušší možností jsou bezesporu přírodní nehty, se kterými nemáte nijak zvlášť složitou péči. Stačí, když je jednou za čas zbavíte přerostlé kůžičky, zkrátíte je, dostatečně zapilujete a případně nalakujete. Druhou, možná nejoblíbenější variantou, jsou nehty gelové, které si můžete udělat samy doma, nebo se svěřit do péče kosmetičky, která vám je vymodeluje. Do třetice všeho dobrého jsou tu nehty pryskyřicové, chcete-li akrylové, jež jsou hned za gelovými velice oblíbenou a žádanou možností, jak dosáhnout dokonalého vzhledu vašich nehtů.
nehty-5

P.Shine

P.Shine je ve skutečnosti péče o přírodní, nijak neupravované nehty. Této možnosti dávají přednost především ženy, které jsou se stavem svých přírodních nehtů více než spokojené a zároveň nemají rády výstřednost. A co P.Shine obnáší? Jedná se o techniku, při které se pomocí včelího vosku provádí zaleštění přírodního nehtu. Zároveň s tím se prokrví nehtová ploténka, díky které je zaručen zdravý růst nehtu.

P.Shine na nehty >>

Akrylové nehty

Největší výhodou akrylových nehtů je fakt, že jsou rychle tvrzené a tím pádem i mnohem pevnější. Nepříjemnou součástí jejich aplikace je zápach, který může vyvolat alergické reakce, které jsou ale hodně individuální záležitostí. Ovšem současná technologie jde mílovými kroky kupředu a existují akryly bez zápachu. Nehodí se pro měkké či poškozené nehty.

Akrylové nehty >>

Gelové nehty

Gelové nehty jsou nejoblíbenější variantou. Drtivá většina žen má na rukou právě tuto variantu. Gelové nehty jsou oproti akrylovým lepší v tom, že jsou mnohem pružnější, zároveň i tenčí a přirozenější. I samotný vzhled gelových nehtů je oproti akrylovým přirozenější a možná právě proto jsou tolik žádané.

Gelové nehty >>

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *