12.11.2020
Kategorie: články, Návody, Zdobení nehtů

Nejlepší vánoční nehty 2020 – vzory, nápady a návody jak na ně.

Inspirujte se našim výběrem nejlepších vánočních designů

Opět se blíží období roku, kdy měníme pastelově růžové laky za něco trochu více šmrncovního. Zkuste jasné odstíny bobulí, spoustu glitrů a rozkošné sváteční zdobení. Pojďme se tedy podívat na letošní tipy nejlepších nehtových designerů.

Ty nejlepší vánoční odstíny

Zkuste kovové odstíny – vypadají dobře ve všech možných odstínech a nehtům dodávají slavnostní a neotřelý vzhled. Od výrazné červené až po matnou stříbrnou. Velkým hitem jsou také čokoládové odstíny hnědé. Zapomenout nemůžeme také na zlatou!

Nejlepší vánoční červené laky na nehty

Bohaté švestkové a šarlatové odstíny přímo křičí „vánoce“. Pokud jde o tmavé odstíny je důležitá přesnost, aby odstíny nezasáhly nehtovou kůžičku. Postupujte pomalu ve slabých vrstvách.

TIP: Namalujte si nejprve na nehet jeho obrys a až pak ho vyplňte barvou. Pokud přetáhnete, tak lak v místě očistěte čistým štětečkem namočeným v odlakovači nebo použijte korekční pero.

Vánoční nehty s glitry

Pokud na Instagramu zadáte hashtag #glitternails, vyjede vám přes 7 milionů příspěvků. Rozhodně je čím se inspirovat. Zkusit můžete ombré, kdy se třpytky nanáší od nesvětlejší barvy po nejtmavší nebo třpytivé špičky, které oživý běžnou francouzskou manikúru.

sassyshelly.com

Je těžké si glitrové ombré vytvořit? Rozhodně je to jednodušší než se zdá. Budete potřebovat podkladový a vrchní lak, 3 odstíny glitrů a houbičku. Nalakujte si nehet podkladovým lakem a namočte houbičku do nejsvětlejší barvy třpytek a aplikujte na spodní část nehtu, pokračujte do středu s o něco tmavším odstínem a zakončete tmavou barvou na špičku nehtu. Poté přelakujte vrchním lakem, aby se mezi sebou třpytky spojily a nehty tak získaly lesk.

Vánoční samolepky a vodolepky

Nejrychlejším zdobením, které zakryje i drobné nedostatky v lakování, jsou samolepky či vodolepky. Samolepku stačí jednoduše odlepit a nalepit na nalakovaný nehet a zafixovat vrchním lakem. U vodolepek si vystřihnete požadovaný tvar a dáte odmočit do mističky s vodou. Po chvilce přetáhnete na požadované místo na nehtu, jemně zatlačíte a opět zafixujete lakem. Nezapomeňte se předem ujistit, zda není samolepka na daný nehet moc velká a perfektně tam pasuje.

Razítka

Velice originální zdobení vytvoříte za pomocí razítek na nehty. Návod na razítkování naleznete zde.

V nabídce najdete spoustu svátečních destiček i laků v nádherných vánočních odstínech.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *