8.4.2015
Kategorie: Návody

Magnetické laky a gely

Magnetické laky a gely na nehty

Klasické zdobení nehtů je sice stále ještě v kurzu, mnohem oblíbenější techniku představuje magnetické lakování nehtů, jehož kouzlu začíná podléhat stále více žen, kterým není lhostejný stav a vzhled jejich rukou. Není to tak dávno, co se tato technika stala hitem, jejich příznivců ale stále přibývá, a proto vám přinášíme tento článek, ve kterém vám toto zajímavé zdobení nehtů blíže představíme a zároveň se společně podíváme na pomůcky i způsob aplikace.

magneticke-uv-gely-1

Postup krok za krokem

Zaujala vás představa magnetických nehtů a chtěli byste vědět, jak správně postupovat při nanášení magnetického laku či gelu? Pak si určitě nenechte ujít následující řádky, prostřednictvím kterých vám přinášíme opravdu jednoduchý návod, který zvládne i začátečník! Aplikace se proto rozhodně nebojte, nejde o žádnou vědu – a kdo ví, možná vás to natolik nadchne, že se magnetické zdobení nehtů stane vaším novým koníčkem. A jak tedy postupovat?

 

  1. Při jakémkoli lakování je nutné nehty pečlivě připravit – tedy důkladně odlakovat, odmastit, zatlačit kůžičku, případně ji ostříhat.

 

  1.  Před samotnou aplikací magnetického laku či gelu určitě nebude na škodu, nanesete-li na vaše nehty nejdříve podklad v podobě průhledného laku. Ten nechte důkladně zaschnout, ať nedojde ke smíchání či případnému setření laku.

 

  1. Teď nastává fáze, v jejímž průběhu si dle vlastních potřen nastavíte magnetické zdobítko. To se používá především k usnadnění vaší práce a významně vám zjednoduší další fázi, ke které se dostaneme za chvíli. Důležité je nezapomenout na fakt, že vás nehet musí být ve středu podložky.

 

  1. Nyní přichází chvíle pro volbu magnetického laku či gelu. Až si vyberete odstín, důkladně si jím nalakujte všechny nehty, přičemž si dávejte záležet, abyste lak nanesli rovnoměrně po celé ploše nehtu. Pamatujte, že lak vždy musíte nanášet ve stejném směru!

 

  1. Ve chvíli, kdy skončíte s lakováním, vložte nehet do magnetického zdobítka tím způsobem, že se magnet bude nacházet nad nehtem přibližně v deseti milimetrové vzdálenosti. V tuto chvíli nesmíte s nehtem ani zdobítkem nijak manipulovat – vyčkejte až 20 vteřin. Tento čas neporušujte, nebo se vám nepodaří dosáhnout kýženého výsledku. Vzor, který jste si přála, by se tak mohl pokazit.

 

       Jakmile magnetický lak či gel důkladně zaschne, naneste na nehet ještě vrstvu průhledného laku a i ten nechte důkladně zaschnout.

nehty

Štítky:
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *