27.6.2018
Kategorie: články, Návody

Jak si vytvořit ombré nehty?

Ombré nehty či-li stínované nehty s pozvolnými přechody jednotlivých barev – tento druh zdobení zahýbal světem nail-artu a není snad nikdo, kdo tento druh zdobení nevyzkoušel či nechtěl vyzkoušet. Pro ty, kterým se doteď nedařilo nebo si zkrátka netroufl ombré zdobení vyzkoušet jsme si připravili tento postup. V tomto případě za pomoci speciální houbičky. Připravit byste si měli také oblíbené laky na nehty, pro začátek určitě budou stačit 2 barvy – světlejší a o něco tmavší, aby efekt vynikl.

Příprava je základ!

Důležitá je v tomto případě opět základní příprava nehtu – tedy nehty zapilovat, zatlačit nehtovou kůžičku a důkladně je odmastit. Doporučujeme také použit podkladový lak, aby nedošlo k zabarvení přírodního nehtu a nehet se krásně vyrovnal.

Jdeme na to…..

Na houbičku naneseseme pod sebe dva rovnoměrně nanesené pruhy jednotlivých barev, které budou lehce zasahovat do sebe a budou odpovídat velikosti přírodního nehtu. Houbičkou „ťupeme“ na nehet a přenášíme tak barvy dokud nedosáhneme požadovaného efektu. Můžeme několikrát opakovat – nezapomeňte ale, aby byli jednotlivé vrstvy vždy dostatečně suché. Pomoci si můžete sušičem laku.

A jdeme do finále!

Pokud nám výsledný efekt kazí přebytečný lak na okolí nehtů, jednoduše jej odstraníme odlakovačem na nehty. Pro ty, kteří tomu chtějí zcela předejít doporučujeme použít speciální latex na ochranu nehtové kůžičky. Na závěr naneseme bezbarvý vrchní lak pro vysoký lesk a dlouhotrvající efekt.

Produkty pro ombré včetně zvýhodněné sady naleznete na našem eshopu v této kategorii.

1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *