21.2.2019
Kategorie: články, RÁJ NEHTŮ

Zoya Color Lock System – 12-ti denní životnost laku na nehtech!

Zoya – nejdéle trvanlivý přírodní lak na nehty. Při dodržení systému Zoya v 5-ti jednoduchých krocích zaručuje výrobce až 12-ti denní životnost na přírodních nehtech.

Kde a jak vznikla značka Zoya?

Společnost Art of Beauty založili v roce 1986 manželé Zoya a Michael Reyzis. Měli společnou vizi, která se vyvinula z malého nehtového salónu v lázně zaměřující se na krásné přírodní nehty, péči o pleť a na alternativní evropská bylinná ošetření. Dnes se společnost rozrostla a stala se výrobcem nejmodernějších profesionálních kosmetických výrobků, které kdy byly vytvořeny. Mezi jejich značky patří Zoya, Qtica, Smart Spa a Zoom.

Zoya, původně klavíristka v Rusku získala kosmetickou licenci v roce 1979, kdy se s manželem  Michaelem přestěhovala do Spojených států. Zatímco práce pianistky byla omezená, tak obor kosmetiky jim nabídl novou profesi a cestu, jak si vybudovat novou kariéru. Díky tvrdé práci Zoyy a jejím požadavku na kvalitní, zdravé a přírodní ingredience pro klienty vznikli nové patentované unikátní produkty pod rukami Michaela, pokročilého chemika.

Dnes se Zoya, Michael a celá společnost Art of Beauty zaměřuje na vytváření nejkvalitnějších produktů pro profesionální salony a lázně, pro které jsou primárně produkty určeny. Ve prospěch salónů mluví sama za sebe také zvýhodněná cena, určená přímo pro ně.

Zdravé veganské a přírodní…

Ráj nehtů vám jako jediný v České Republice a na Slovensku nabízí tyto kvalitní laky na nehty se zdravotně nezávadným složením bez formaldehydu, formaldehydové pryskyřice, toluenu, kafru a dibutylftalátu. Laky jsou zároveň „vegan friendly“, tedy netestovány na zvířatech.

Jak na 12-ti denní životnost na přírodních nehtech?

Zoya doporučuje dodržovat jejich ucelený systém o 5-ti krocích:

Zoya Remove +

Revoluční 3-v-1 produkt umí vše. Odstraní zbytky starého laku, očistí nehty a připraví nehty pro novou barvu. Mírně acetonové složení zvlhčuje, vyživuje a zpevňuje nehtovou ploténku. Použijte pro očištění a přípravu nehtu před nanesením podkladového laku pro výrazně zvýšenou odolnost. Mile vás překvapí 237 ml balení s praktickým dávkovačem a příjemnou jemnou vůní.

Zoya Anchor Base Coat

Komplexní proteinové řetězce vytváří pružná spojení mezi nehtovým lůžkem a lakem. Unikátní složení podporuje sílu nehtů přičemž zabraňuje odchlipování a odlupování. 

Zoya Get Even Ridge Filling Base Coat

Moderní zahlazující podkladový lak, který vyrovná nerovnosti nehtů a udrží barevný lak na svém místě. Nerovné nehty již nemusí zabránit perfektnímu nalakování. Lak působí jako stěrková hmota pro přírodní nehty. Díky unikátnímu složení vyplní rýhy a nerovnosti povrchu nehtu, zpevní nehtové lůžko a vytvoří hladký povrch, který zajistí delší životnost laku. Mléčná textura vytváří perfektní základ pro snadnou francouzskou manikúru nebo laky v tělových odstínech, čímž Vám ušetří čas i peníze.

Zoya profesionální laky na nehty

Přes 300 barev laků na výběr ZDE

Zoya Armor Top Coat/UV Block

 

Extrémně pevný a flexibilní vrchní lak pro ochranu přírodních nehtů, který prodlužuje trvanlivost a lesk na nehtech a přitom zabrání žloutnutí nehtů vystavených UV záření.

Zoya Fast Drops / Speed Dry Drops

Sušič laku, který zabraňuje vytváření bublin, vysuší lak během pouhých pěti minut. Kaméliový olej ochranní proti UV záření, ošetří nehtovou kůžičku a zajistí vysoký lesk. Lahvička má praktické kapátko.

Zoya Renew Polish Rejuvenator

Speciálně navržen tak, aby vyřešil houstnutí komplexních toluenů, formaldehydů a laků na nehty, základových a vrchních laků neobsahujících dibutylftaláty. Změňte staré produkty na „jako nové“. Klasická ředidla mohou ve skutečnosti zničit lak spíše než obnovit. Zoya Renew šetří peníze prodloužením životnosti produktů až o 50%.

Veřte, že až Zoyu vyzkoušíte budete nadšeni!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *