16.7.2019
Kategorie: články, RÁJ NEHTŮ

Trendy tipy na dokonalé letní nehty

Když se řekne léto, tak si představíte všechny možné barvy, třpytky, neonky, námořnické vzory, kytičky, zvířecí vzory atd atd….Ano, v létě si vlastně můžete udělat naprosto jakékoliv nehty a nic tím nezkazíte. Dejte tedy sbohem oprýskanému laku na nehty a pojďte se s námi inspirovat!

Neonky

Taková ta klasika když se řekne léto – kdo by snad v životě neměl na nehtech neonku? Je v kurzu už několik let a stále frčí. K opálené kůži vypadá zkrátka neonová barva skvěle. Na našem e-shopu Ráj nehtů můžete vybírat hned z několika odstínů v různých podobách – je libo metalický efekt či glitrový? Není problém! Kdo neholduje výrazným celobarevným nehtům, může zkusit ombré francouzskou manikúru. 

Zvířecí motiv

Leopard, Gepard, Zebra a nevím co ještě – to jsou další stálice celého roku a především hit tohoto léta! Vytvoříte je snadno zdobící kuličkou a kdo nemá pevnou ruku může využít razítka! Stačí zvířecí vzor použít na pár nehtů a celé ruce hned ožijí.

 

 

 

Razítkování

Jak už jsme zmínili, tak malování hravě nahradí razítka – každý den tak můžete mít na nehtech nové a nové vzory (samozřejmě pokud na to máte čas :D) Značka MoYou London se pyšní stovkami destiček plných všelijakých vzorů včetně designových trendy nápisů – vybere si zkrátka každý a je to tak jednoduché! Návod už u nás také najdete.

 

 

Nehty jako diamanty?

Ano, čtete správně. Lesk jako blesk získáte s naprostou novinkou, a to s krystaly Preciosa Crystal Faerie.  Díky promyšlené kombinaci křišťálových kuliček a dvoušpiček, jejichž povrch zajišťuje maximální možný odraz světla, dodá Crystal Faerie nehtům jedinečný lesk a třpyt. Zároveň si Crystal Faerie, vzhledem k promyšlenému poměru obou složek, zachovává ideální vlastnosti pro snadnou aplikaci.

 

 


Květinky

Květinové vzory v pastelových tónech pro všechny romantické duše! Namalujte je zdobící kuličkou, nalepte samolepku či vodolepku či si zarazítkujte.

Smoke Pigmenty

Luxusní kouřový efekt – o tom jsme vám už taky psali – tady.

 

            Vybrali jste si? My ano!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *