13.12.2018
Kategorie: články, RÁJ NEHTŮ

Tipy na vánoční dárky pro ženu

Čím obdarovat manželku, přítelkyni, kamarádku, maminku, dceru či jakoukoliv jinou ženu vašeho života? Ačkoliv se toto téma aktuálně týká především Vánoc, tak věřím že se vám tyto tipy budou hodit během celého roku! Jedná se jak jinak než především o tipy z nehtové kosmetiky a péče o pleť a tělo, které můžete zakoupit na našem eshopu a kamenné prodejně Ráj nehtů v Teplicích.

Tipů je nespočet, ale pojďme se podívat na ty TOP!

Jednou z nejprodávanějších položek jsou SADY NA NEHTY – nejvíce vedou sady na nehty gelové, ale víc a víc jsou také oblíbené sady na gel lak, jehož aplikace je velice snadná a rychlá. V poslední řadě pak také sady na akrylové nehty. Sady se osvědčí snad u všech ročníků a u každé ženy, která touží po tom zkrášlovat své nehty z pohodlí domova. Zakoupit můžete sady různých velikostí a v různých cenových relací dle zvolené lampy na nehty. Po klasickou, až po největší luxus.

Pokud doma už žena sadu má, tak přichází na řadu další doplňky, jako například BRUSKA NA NEHTY pro rychlé odstranění gelu či akrylu + případně rovnou ODSÁVAČKA PRACHU pro bezprašnost právě při odstranění, KOSMETICKÝ KUFŘÍK pro uložení všech nezbytností a jejich lehké přenášení, různá ZDOBENÍ v podobě glitrů, LUXUSNÍCH KAMÍNKŮ atd.

Pokud si žena ráda lakuje nehty, jistě ji potěší nádherné sady kvalitních laků americké značky ZOYA. Nádherné kazety obsahují sady s rtěnkou či bez, kvalitní péče o přírodní nehty NAKED MANICURE (POZOR I PRO MUŽE!)  a sady se základní péčí COLOR LOCK SYSTÉM pro lakování (podlak, nadlak, šetrný odlakovač nehtů, kapičky pro rychlé zaschnutí laku).

Naprosto všem potom musí udělat radost potřeby pro razítkování od MOYOU LONDON – opět můžete zakoupit již krásné sady a v případě, že už žena s Moyou razítkuje, tak zakoupit další a další destičky, laky a potřeby.

Praktickým dárkem jsou také kosmetické taštičky a manikúrní sady 

A teď z jiného soudku mimo nehtovou kosmetiku. Radost jistě udělá PARFÉM, tělový kávový peeling BODY BOOM, pro odvážné luxusní třpytky na rty GLITTER LIPS či třpytky na celé tělo STARDUST. Naprostou novinkou jsou nádherné rtěnky od BEAUTY BOULEVARD.

 

 

Dárkem do každé domácnosti či do salónu může být nádherný Aromadifuzér Promed a vybírat k němu můžete mnoho nádherných vůní aromaolejíčků. 

Pokud ale nechcete riskovat, nechte ji, aby si vybrala sama a udělejte radost DÁRKOVOU POUKÁZKOU. K zakoupení jsou v hodnotách 500, 1000 a 3000 Kč.

Tyto a spoustu dalších tipů naleznete ZDE.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *