Tipy na letní zdobení nehtů!

Léto je tady a přemýšlíte jak oživit svoje nehty? V tom případě jste na správné stránce. Pojďte se s námi podívat na aktuální tipy na letní zdobení!

V záři neonů!

Neonky jsou stálice, nic neoživí nehty víc než ony – obzvlášť v kombinaci s božským letním opálením! Kombinujte jednotlivé barvy, vytvářejte vzory. V našem sortimentu najdete neonky klasické i glitrové v mnoha odstínech.

Ombré!

Ombré letí na vlasech, ale co takhle nehty? Prolínání několika barevných odstínů vypadá skvěle a je to momentálně jeden z největších hitů. Vytvoříte si je snadno podle našeho podrobného návodu v tomto článku!

Zdobící páska

Se samolepicí zdobící páskou vytvoříte na nehtech proužky, geometrické vzory a skvěle Vám také poslouží jako šablonka pro vybarvování nehtů.

Ovocné nehty!

Pro ty zdatnější z vás jistě nebude problém nazdobit si nehty ve stylu ovoce. Přilákáte tím jistě plno obdivných pohledů!

Leštící pigmenty

Nehty jako zrcadlo či měnící se unicorn barvy? Toho snadno docílíte za pomoci leštících pigmentů. Leštící pigmenty se velice jednoduše zalešťují na bezvýpotkový UV gel či gel lak.

Razítkování

A na závěr tip na jednu z metod, kterou zvládne naprosto každá z vás a pomůže vám vytvořit si neskutečné letní vzory. Jednoduchý přenos motivu za pomoci razítka a speciálního razítkovacího laku a destičky na nehet. Veškeré potřeby pro razítkovaní naleznete na našich stránkách od úžasné značky MoYou London. Zaručujeme Vám, že tolik letních vzorů jste ještě neviděli!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *