14.3.2019
Kategorie: Nezařazené

Recenze: Sada na gel lak Royal

Pokud patříte k ženám, které upřednostňují přírodní nehty a chcete aby Vaše ruce vypadaly upravené po dlouhou dobu bez nutnosti častého přelakovávání klasickým lakem na nehty, který má omezenou dobu trvanlivosti je pro vás gel-lak ideální volbou. Gel-lak vydrží i tři týdny bez nutnosti doplnění.Přednosti gel-laků jsou jednoduchost v aplikaci, dlouhá životnost a snadné odstranění. A co je předností této sady? Na to se podíváme v následující recenzi.

 Co sada obsahuje?

1x UV gel lak Fantasy 15ml – Base gel 

Podkladová báze pro UV a LED gel laky. Průhledný, řídké konzistence pro lepší přilnutí barevného gel laku k nehtovému lůžku.

1x UV gel lak Fantasy 15ml – Top gel

Vrchní čirý gel lak pro vysoký lesk a ochranu barevných gel laků.

1x Fantasy line – Primer Vitamins 15ml

Nehet dezinfikuje,odmašťuje a zvyšuje přilnavost UV gelů, gel laků a akrylu. Neobsahuje kyseliny a díky obsaženým vitamínům je velice vhodný pro poškozené nehty a zabraňuje nepříjemnému pálení.

1x Odstraňovač UV gelu Fantasy 250ml

Přípravek k odstranění soak off gelů, gel laků a step laků.

1x Fólie na odstranění gel laku Fantasy – 20ks

Sada praktických fólií pro odstranění gel laku. 20 kusů. Polštářky se navlhčí odstraňovačem a nehet se do nich na 10 minut zabalí.

1x Čistič nehtů a odstraňovač výpotků 100 ml

Čistí a odstraňuje mastnotu z přírodního nehtu a zbytkovou vrstvu (výpotek) po vytvrzení UV gelu. Má úžasnou jemnou kokosovou vůni.

1x Čistící papírové polštářky 500ks

1x Pilník blok Profi bílý 100

1x Pilník na nehty Profi rovný 100/180 – bílý

1x Pilník na nehty rovný 240/240 – bílý

1x Exkavátor kovový – pomůcka k odstranění gel laku

5x Pomerančové dřívko, krátké

3x UV gel lak Color Me 6g – 13012901970

(Nelíbí se vám zvolené odstíny? Vyberte si k sadě barevný gel lak dle vlastního výběru, čísla barev stačí napsat do poznámky k objednávce)

Gel laky Color Me

1x Návod na modeláž gel laku 

 Všechny produkty lze používat jak v UV, tak LED či duální lampě. Pokud již takovou lampu doma máte, můžete si sadu zakoupit samostatně za 890 Kč či v dalších 6-ti variantách s různými lampami dle vlastních preferencí.

Jak je uvedeno v obsahu, tak sada obsahuje návod, zároveň jsou všechny lahvičky popsané, takže se opravdu nemusíte bát, že byste aplikaci nezvládli. Aplikace je, jak sada slibuje, rychlá a snadná a zvládne ji opravdu každý, kdo si zvládne nalakovat nehty. Odměnou Vám budou na 2-3 týdny krásné nehty bez oloupaného laku hned druhý den. Žádné zbytečné čekání na zaschnutí. Led lampa laky vytvrdí již za 30 sekund, a to se vyplatí 🙂 

 

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *