9.5.2016
Kategorie: články, Návody

Péče o nehty s kvalitními přípravky

péče-o-nehty

Nehty jsou vizitkou každého z nás

Pečujte o své nehty s kvalitními přípravky – odměnou vám bude dokonalý vzhled i zdraví vašich nehtů!
Nehty jsou vizitkou každého z nás. Mnoho lidí zastává názor, že se jedná o zanedbatelnou část lidského těla, která na sebe nedokáže upoutat pozornost. Opak je ale pravdou. Vašich nehtů si okolí všimne i během několika málo vteřin – stačí, když někomu podáte ruku. O nehty je třeba se pečlivě starat, aby vás mohly hrdě reprezentovat a ukazovat v tom nejlepším světle.

Přípravky pro péči o nehty >>

Za kvalitní přípravky nemusíte utrácet tisíce

Nenechte se zmást reklamou – ke kvalitní péči o vaše nehty nepotřebujete předražené přípravky. Bohatě si vystačíte se základní výbavou, která vašim nehtům dopřeje jen to nejlepší. Na vzhledu vašich nehtů se může projevit nedostatek vápníku. Jakmile vaše tělo zaregistruje jeho nedostatečný přísun, jako první to odnesou právě nehty. Pro tyto účely je vhodný vápník pro nehty obsahující panttothenát vápníku, jenž vašim nehtům dodá dostatečné množství vápníku potřebného pro výstavbu a podporu růstu. Přípravek je rovněž vhodný u pro posílení a léčbu křehkých a lámajících se nehtů, které trápí širokou populaci.

pečujte-o-své-nehty

Péče o nehty zahrnuje i okolí nehtů

Možná máte pocit, že se o své nehty dostatečně staráte už jen tím, že je pravidelně pilujete a čistíte. Ovšem pozor – péče o nehty zahrnuje i péči o jejich okolí, jako například o nehtovou kůžičku, na kterou mnoho lidí zapomíná. Upravená kůžička má přitom zásadní vliv na celkový vzhled vašich nehtů, proto byste jí rozhodně měli věnovat pozornost. Ideálním pomocníkem vám může být odstraňovač kůžičky, se kterým se zbavíte přebytečné kůžičky okolo nehtů velice snadno a bezbolestně.

Přípravky pro péči o ruce >>

Nekousejte si nehty, nevypadá to pěkně!

Již se vám někdy ve společnosti naskytl pohled na člověka s prstem v puse, jež se horečně snažil ukousnout si nehet? Pak určitě víte, že to není nic příjemného. Jestliže si i vy nehty koušete – a mnoho lidí si to kolikrát ani neuvědomuje – poskytujete tak vašemu okolí stejně nepřitažlivý pohled. Pokud se tohoto zlozvyku chcete zbavit, použijte lak proti okusování nehtů. Obsahuje extrakty z pomerančové kůry, díky čemu je hořký a určitě vám chutnat nebude.

nehty

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *