30.11.2018
Kategorie: Nezařazené

Návod na zimní „svetříkové“ nehty

Hitem posledních sezón je jednoznačně vzor pleteného svetříku na nehtech. Vypadá dokonale samostatně, ale také v kombinaci z dalším zdobením jako je malování, razítkování atd. Pohled na svetříkové nehty vás zahřeje, ale nejdříve si budete jistě pokládat otázku JAK SE TO DĚLÁ?

Pojďte se podívat, jak si tento 3D vzor udělat doma. Ačkoliv to vypadá složitě, tak je návod jednoduchý.  

Základem je pečlivá příprava přírodního nehtu – odstraněná kůžička, zapilovaný tvar, odmaštěný a lehce zbroušený nehet, primer.  Pokud se chcete pouštět do zdobení, tak by vám základy modeláže měli být již známi, a pokud ne naleznete je zde: http://magazin.rajnehtu.cz/gelove-nehty-postup/ a pokud si chcete udělat pouze gel lak, tak zde: http://magazin.rajnehtu.cz/gel-lak-snadno-a-rychle/

Dále je nutné nanést podkladovou bázi a v případě modeláže nehet také vymodelovat. Dalším krokem je nanášení barevného podkladu – skvěle vypadají pastelové tóny!

Na vytvrzený podklad začneme malovat tenkým štětečkem či zdobící kuličkou 3D gelem stejné barvy svetříkové vzory – vlnky, tečky, čárky. K malování lze použít také akryl či jakýkoliv hustější gel, který vám při malování nesteče a motiv vytvrdíme (v případě akrylu necháme zaschnout na vzduchu) Vzor nejvíce vynikne v matném provedení, proto je doporučujeme zafixovat matným gelem či gel lakem.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *