Jak vybrat brusku na nehty?

Ať už si děláte nehty pravidelně doma jen sobě či kamarádkám nebo je dokonce děláte profesionálně a brusku ještě nevlastníte, tak její zakoupení jistě zvažujete. Pokud ano, pokládáte si jistě otázku: „Jakou brusku z toho množství druhů vybrat“? V následujícím článku se vám pokusíme pomoci s tím, která bruska vám bude stačit na doma a která je vhodná pro časté použití v salonu. Můžeme vám zaručit, že bruska vám ušetří mnoho práce a bolesti rukou z dlouhého pilování nehtů. Investice se nebojte, množství peněz vložených do nákupů nových a nových pilníků se minimalizuje a vy si můžete užívat pohodlí při práci. Právě cena je jedním z rozhodujících faktorů při výběru brusky na nehty – kolik chcete do brusky investovat? Druhým faktorem je poté čas – jak často se věnujete modeláži nehtů? Brusky mohou být pomocníkem nejen při doplnění modeláže, ale také vám pomohou doladit tvar nehtu, zbavit se kůžičky či odstraní zrohovatělou kůži na nohou. Skoro všechny brusky obsahují několik druhů frézek a není problém si dokoupit další dle vlastních preferencí.

Na doma….

V tomto případě počítáme s tím, že brusku budete používat maximálně párkrát do měsíce pro sebe či  několik kamarádek. Nejprodávanější z brusek je díky přijatelné ceně tato obyčejná mini bruska na nehty. Její obsluha je velice jednoduchá a na pár hodin měsíčně je naprosto dostačující.

Kvalitnější a výkonnější jsou poté brusky JD400 a JD700, proto je lze použít i profesionálně a při pravidelném čistění zvládnou i několik zákaznic denně. Bruska JD700 navíc obsahuje pro větší pohodlí i nožní pedál.

Pokud chcete pracovat opravdu pohodlně a žádáte si skutečnou kvalitu, tak doporučujeme zaměřit se na značku Promed, která vyrábí nejkvalitnější brusky na trhu. Nejoblíbenější je bruska EMOTION PERFECT, pro milovnice luxusu bude skvělý i typ 502. V ruce není ani cítit, obsahuje sadu kvalitních nástavců a jako bonus má praktické světýlko. Pro klasickou manikúru vám bude stačit typ FEELING, který je jako jediný nabíjecí a bez kabelů, na jedno nabití vydrží až 40 minut.

Pro profesionály…

V tomto případě byste na kvalitě neměli rozhodně šetřit. Důležitý je dostatečný počet otáček, rukojeť bez zbytečných vibrací, snadná obsluha – bonusem u brusek Promed je také luxusní design a snadná údržba. Pokud máte menší nehtové studio, tak je skvělou volbou bruska 620 DE LUXE či 502. Pokud se u vás dveře netrhnou, tak je základní volbou typ 1030, 2020. Pokud pak zvažujete i koupi odsávačky prachu, tak vás potěší bruska 4030 – SX2 se zabudovaným filtrem.

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *