4.9.2018
Kategorie: Návody, RÁJ NEHTŮ

Hrátky se zdobící páskou

Na našem e-shopu můžete najít několik druhů a šířek samolepících zdobících pásek, které se aplikují na odmaštěný nehet a zafixují se bezbarvým lakem, gelem či gellakem. Lze je použít na umělé i přírodní nehty. Nově máme také matné glitrové, perleťové pásky a pásky ve tvaru vlnky. S páskou lze pracovat rychle, ale také si s ní můžete vyhrát! Pojďte se podívat co všechno lze s páskou vytvářet, fantazii se meze nekladou!

Lepím, lepíš, lepíme!

Nejjednoduším a nejrychlejším způsobem je pásku zkrátka nalepit kam se Vám zlíbí. Dělejte proužky, čárky, tvary, šipky co vás napadne!

    

Šablonky

Páska může sloužit také jako šablonka pro oddělení jiných barevných odstínů a třpytek. Vytvořte páskou požadovanou linii a po zaschnutí či vytvrzení ji odlepte a je to!

Zdobící páska naruby

Zdobící pásku lze použít také přesně naopak. A to tak, že na nehet použijete podkladovou barvu a na zaschnutý povrch poté vytvořite vzory páskou, přetřete jiným odstínem či třpytkami a odstraníte.

Pomocník na závěr

Nejlépe se vám tyto hrátky se zdobící páskou budou vytvářet s plastovým pomocníkem, který pásku přidrží a vy nemusíte zbytečně hledat její konec a pomůže vám s její aplikací na nehet. Seznamte se s aplikátorem zdobící pásky

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *