Barevný UV gely na nehty
19.9.2017
Kategorie: články, Recenze

Barevný UV gel Fantasy Color – Ocean Blue

UV gel Fantasy Color – Ocean Blue

Rádi se pyšníte upravenými nehty, které se neostýcháte ukazovat na veřejnosti? Dokonalé ruce jsou u žen samozřejmostí a každá žena by měla dbát na jejich vzhled. Jestliže jste i vy podlehli trendu gelových nehtů, určitě vyzkoušejte Barevný UV gel Fantasy Color – Ocean Blue, který se může pyšnit vysokou pigmentací, krásným odstínem a snadným použitím.

Barevný UV gel Fantasy Color – Ocean Blue >>

Barevný UV gel Fantasy Color - Ocean Blue

UV Gel má středně hustou viskozitu, což zajišťuje, že se krásně nanáší a pěkně se s ním pracuje. Díky své přilnavosti na přírodní nehty i nehtové tipy se hrdě rovná profesionálním gelům. Určitě se musíme zmínit o absenci kyseliny. Jestliže jste se do dnešního dne báli, jak vaše nehty zareagují na UV gel s obsahem kyseliny, teď můžete všechny obavy hodit za hlavu. Barevný UV gel Fantasy Color – Ocean Blue kyselinu neobsahuje a není proto škodlivý pro vaše nehty ani nehtovou ploténku.

Barevné UV gely >>

Barevné UV gely

Odteď si budete moci své gelové nehty užívat i beze strachu z následků na zdraví. Na závěr dodáme, že je možné jej smíchat s jinými gely nebo do něho přidat nejrůznější zdobení.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *