4.10.2019
Kategorie: články, RÁJ NEHTŮ

5 tipů na trendy podzimní nehty

Stejně jako tomu je s oblečením, tak i nehty měníme zároveň s počasím. Zářivé neonové barvy mění zemité a tmavé tóny. Pojďme se podívat na 5 žhavých podzimních a zimních trendů.

1.Francouzská manikúra moderně a jinak

Zkuste si udělat francii naruby. Nenápadné nude odstíny vyměňte za červeno-hnědou v kombinaci se zlatou

….Anebo zkuste místo svých špiček nehtů namalovat oblouček nad kutikulou nehtů. Nádherně vyniknou třpytivé odstíny v kombinaci s tělovými nenápadnými odstíny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Marble nails – Mramorování

Povyšte klasické ombré na vyšší úroveň a zkuste toto nádherné prolínání odstínů do sebe. Zkusit to můžete klasicky metodou „water marbling“ či rozpíjet a prolínat laky/gely přímo na nehtu za pomoci tenkého štětečku. Jedná se sice o pracnější techniku, ale stojí to za to a jen tak někdo takové nehty mít nebude!

 

 

 

3. Perly

Vaše nehty budou sofistikované! Zkuste velké perly i malé perličky a jejich lesk můžete podpořit základem v podobě metalických odstínů.

 

 

 

 4. Námořnická modrá

Pokud chcete upoutat pozornost, aniž byste měli nehty černé zkuste lesklou temně modrou. Je elegantnější, originálnější a navíc ji lze nosit stejně snadno! 

 

 

 

 

5. Řekněte to nehty…

Písmenka, vzkazy nápisy….Zkuste si udělat nehty, které pro Vás budou mít zvláštní význam nebo kterými budete něco chtít vzkázat světu 🙂 Zkuste si písmenka či celé texty natisknout s razítky MoYou London – nic snadnějšího totiž není.

 

 

 

 

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *